Історія успіху

У 2017-2018 навчальному році у закладі проводились олімпіади з математики, української мови, англійської мови серед учнів 4-их класів:

24.10.2017 року – шкільна олімпіада з англійської мови;

25.10.2017 року – шкільна олімпіада з української мови;

26.10.2017 року – шкільна олімпіада з математики.

Переможцями стали:

Англійська мова

І місце –   Боженко Олександра, 4-Б клас;

ІІ місце –  Прозоровська Валерія, 4-А клас;

ІІІ місце – Головня Карина, 4-Б клас.

Українська мова

І місце –   Ляшенко Ліана, 4-Б клас;

ІІ місце – Тарнопольська Єкатєріна;

ІІІ місце – Ющенко Ольга, 4-Б клас.

Математика

І місце –   Горський Артем, 4-Б клас;

ІІ місце –  Клапцуняк Ангеліна, 4-Б клас;

ІІІ місце – Красножон Варвара, 4-А клас.

Усі переможці шкільних предметних олімпіад брали участь у районних олімпіадах. Результати:

Англійська мова

ІІІ місце –   Боженко Олександра, 4-Б клас, учитель Н.Л.Стрельченко;

Тарнопольська Єкатєріна, 4-А клас, учитель О.П.Кривулько;

Клапцуняк Ангеліна, 4-Б клас, учитель І.В.Редька;

Ющенко Ольга, 4-Б клас, учитель О.П.Кривулько;

Студіліна Влада, 4-А клас, учитель О.П.Кривулько.

Українська мова

І місце –   Красножон Варвара, 4-А клас, учитель Л.І.Ільєнко;

ІІІ місце – Ляшенко Ліана, 4-Б клас, учитель Т.О.Андрійчук.

 Математика

ІІІ місце –   Горський Артем, 4-Б клас, учитель Т.О.Андрійчук.

Християнська етика в українській культурі

І місце –  Ющенко Ольга, 4-Б клас, учитель Л.М.Черноус;

ІІ місце – Вращук Софія, 2-Б клас, учитель Л.М.Черноус;

ІІІ місце –Куліняк Ксенія, 3-А клас, учитель Л.М.Черноус.

 

 

09 листопада 2017 року у закладі проходив конкурс знавців української мови імені Петра Яцика для учнів 3-4 класів.

Переможцями стали:

серед 3 класів

І місце –   Гула Даніїл, 3-А клас, учитель А.М.Ляшенко;

ІІ місце –  Ласкава Меланія, 3-Б клас, учитель Т.В.Батченко;

                 Іваніна Ганна, 3-А клас, учитель А.М.Ляшенко;

ІІІ місце – Колеснікова Уляна, 3-А клас, учитель Л.Ф.Діденко.

 

серед 4 класів

І місце –   Ляшенко Ліана, 4-Б клас, учитель Т.О.Андрійчук;

ІІ місце –  Красножон Варвара, 4-А клас, учитель Л.І.Ільєнко;

ІІІ місце – Студіліна Влада, 4-А клас, учитель Т.В.Бабич.

Брали участь у II етапі районного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика і посіли призові місця:

ІІ місце –   Іваніна Ганна, 3-А клас, учитель А.М.Ляшенко;

                  Красножон Варвара, 4-А клас, учитель Л.І.Ільєнко;

ІІІ місце –  Ляшенко Ліана, 4-Б клас, учитель Т.О.Андрійчук.

Брали участь у IIІ етапі міського конкурсу знавців української мови імені П.Яцика і посіли призові місця:

ІІІ місце –   Красножон Варвара, 4-А клас, учитель Л.І.Ільєнко;

                   Ляшенко Ліана, 4-Б клас, учитель Т.О.Андрійчук;

 

ІІІ місце – Іваніна Ганна, 3-А клас, учитель А.М.Ляшенко.