Ляшенко Анна Миколаївна, вчитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи. Педагогічний стаж – 8 років, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». Є слухачкою навчально-демонстраційних сесій «Інновації в освіті, менеджменті, навчанні» Східноєвропейського інституту психології.

Досягнення

2010 року увійшла до числа переможців районного конкурсу «Творчість молодих»; 2012 – стала переможцем районного конкурсу «Квітучі барви талантів»; зайняла І місце другого щорічного конкурсу творчих робіт від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України «Педагогічні сходинки» з поезією «Ластівчине гніздо». У складі команди молодих педагогів Деснянського району посіла І місце у міській інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» та брала участь у закладанні Алеї молодих педагогів в Оболонському районі міста Києва.

2013 року здобула гран-прі конкурсу творчих робіт від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України «Педагогічні сходинки» з поезією «Сучасний вчитель. Який він?»; стала переможцем конкурсу на кращу валентинку від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України у номінації «Текстове оформлення». Успішно закінчила тренінг «Організаційні засади діяльності Товариства молодих педагогів».

Є багаторазовим лауреатом Фестивалю народної творчості працівників установ освіти міста Києва у номінації «Авторська поезія та проза» (її поетичні твори друкуються в інформаційному віснику «Єдність» Київської міської профспілки).

З 2015 року є головою Товариства молодих педагогів Деснянського району – організовує колег для участі у районних та міських профспілкових заходах.

2016 року разом з Головою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександром Яцунем брала участь у прямому ефірі програми «Відкрита студія» на телеканалі «Соціальна країна» – обговорювалось питання доцільності електронної реєстрації дітей в дошкільний навчальний заклад. Була учасником літературного конкурсу для вчителів «Золоте перо», закінчила тренінг «Формування ефективної профспілкової команди».

 У 2016-2017 році стала переможцем І (районного) та ІІ (міського) етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Початкова освіта».