Про нас

 • Освітній процес у закладі здійснюється державною мовою (українською). Закон України про забезпечення функціонування української мови як державної

 • Мікрорайон ПШ «Деснянка» (закріплена територія обслуговування):

 • - Проспект В.Маяковського, 81/11.

 • - Вулиця Данькевича, 8, 10, 12, 14, 15,16.

 • У початковій школі "Деснянка" навчаються і виховуються діти дошкільного і молодшого шкільного віку.

 • Функціонує 2 вікові групи дошкільнят (середня, старша) та 11 класів початкової школи.

 • Початкова школа (1-4 класи) працює за програмою НУШ.

  Освітня програма_2022-2023 

  Основні принципи Нової Української Школи 

 • Реалізація Базового компонента дошкільної освіти в ПШ „Деснянка” забезпечується освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист МОН № 1/11-16163 від 09.11.2015 року). 

Проєктна потужність 250

Станом на 01.09.2022 року:

Сад : 2 групи - 49 вихованців.

Дошкільні групи оснащені всім необхідним: наочний та дидактичний матеріал, канцтовари, дитячі ігрові мультимедійні секції, дитячі меблі (столи, стільці, шафи, ліжка), матраци та текстиль.

З 01 вересня 2022 року дошкільний підрозділ, вихованці ПШ "Деснянка", у зв'язку з відсутністю найпростішого укриття, відвідують чергові заклади освіти району №№ 771, 222, 333, 781, 300, 327, 780 .

Школа: 11 класів - 321 учень.

У 2022-2023 навчальному році здобувачі освіти 1-4 класів вчаться очно. Під час повітряної тривоги використовується укриття дитячої поліклініки (Вигурівський бульвар, 4), з якою укладена угода про використання найпростішого укриття.

 

Всі класи забезпечені дидактичним та роздатковим матеріалами, LEGO, Цеглинки LEGO «Six Bricks». Також є багатофункціональні пристрої, ламінатори, ноутбуки, інтерактивні дошки, проєктор, мультимедійні комплекси. Кожний кабінет забезпечений партами, столами для вчителів, шафами з ящиками, шафами для роздягання та кріслами-мішками.

В закладі є комп'ютерний клас оснащений 12-ма комп'ютерами з Wi-Fi підключенням до інтернет мережі.

Облаштовані кабінети англійської мови в яких є все необхідне: дидактика, меблі та парти, ноутбуки та інтерактивна дошка.

Спортивний зал повністю забезпечений інвентарем та спортивним обладнанням.

В музичному залі встановлено мультимедійний комплекс та інтерактивну підлогу. 

У нашому закладі є медичний кабінет з ізолятором, де є всі необхідні медикаменти для надання першої медичної допомоги, а також вони повністю забезпечені ЗІЗ та дезінфекторами. В медкабінеті також є ноутбук та принтер для написання меню.

У навчальному закладі є умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами.